Adana Aladağ Evden eve

Adana Aladağ Evden eve

ADANA ALADAĞ EVDEN EVE  NAKLİYAT

Adana evden eve Şirketimiz Adana’da bulunmaktadır. Evden eve, ilden ile sloganı ile 2006 yılında başlayan iş hayatımız bu zamana kadar tecrübe, titizlik ve güven üzerine oturmuştur. Değerli müşterilerimiz.Başlıca yaptığımız hizmetler şunlardır.Adana evden eve nakliyat

her nevi dükkan, ambar ve depo taşıması yapmaktayız. Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman eşya miktarı, taşınılan kat ve taşınacak kat gibi soruların yanında gidilecek mesafe hesaplanır, asansörlü taşıma eklenir ona göre uygun fiyat belirlenir.

İstenirse eşyalarınızı yerinde görmek için exper gönderilir. Evi yerinde inceledikten sonra fiyatı belirleriz. Kararlaştırılan saat ve tarihte işe başlanır. Şehirler arası ise sigorta yapılır. Tamamen mobilya işinde uzman ekibimiz tarafından montaj ve demontaj işleriniz yapılır.


Adana evden eve
bütün sorumluluklarımızı tam olarak yerine getiririz. İsterseniz bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Yalnız en sağlıklı iletişim yolu telefondur. Karşılıklı şartlar konuşulur istenirse aramızda sözleşme imzalanır. İş yapılır. Memnun kalınmayan nokta varsa tekrardan yapılır. (montaj ve ya eşya vs) Tecrübe, kalite, sağlam firma. 57 metre 4 adet asansörle hizmetinizde.

Sektördeki yenilikler bizden sorulur. Yenilikçi yapımızla tüm araçlarımızı çelik kasa yaptırdık. Asansörlerin hepsi sıfır olarak alınmıştır. 5 yılı dolduran asansör tarafımızdan yenilenmektedir. İlden ile taşımacılık işinde müşteri istemese dahi eşyalarını eşyanın gerçek değerinde sigortalıyoruz. Bizim için kalite ve işçilik ön planda gelir. Yaptığımız işin hakkını veririz.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.