Adana Şehirlerarası Nakliyat

Adana Şehirlerarası Nakliyat

ADANA ŞEHİRLERARASI  NAKLİYAT 

Adana şehirlerarası nakliyat

Tamamı eğitimli olan becerikli ve

   bilgili kadrosu hizmeti sunan şirketimiz, gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz bir firmadır. Taşınma işlemi öncesinde iletişime geçeceğiniz müşteri hizmetlerimiz size geri dönüş sağlayarak görevli eksperin evinize gelmesi sağlanır. Böylece eviniz ile ilgili tüm ayrıntılar not alınarak yapılacak olan paketleme işi ile ilgili bilgiler verir ve fiyat teklifi sunulur. Bu hizmetimiz ile eşyanın sigorta bedeli, kullanılacak olan her türlü ambalaj malzemesi ve araç kapasitesi belirlenir ve anlaşma sağlanması halinde işin yapılacağı tarih ve saate karar verilir. Taşınma günü mobilya ustalarımız ile birlikte deneyimli personelimiz evinize gelerek, mobilyalarınızı demonte hale getirip, zarar görmeden taşınacak en uygun hale getirir. Diğer malzemeler de taşınmaya uygun şekli alarak asansörlü taşımacılık yöntemi ile daha önceden belirlenmiş olan yüksek kapasiteli araca doğru şekilde yerleştirilir.  Adana evden eve nakliyat   gerçekleştiren firmamız ülkemizin dört bir yanına dilediğiniz adrese sizi en güvenli ve kaliteli şekilde taşımanın mutluluğunu duyacaktır. Çünkü her daim güvende olacak olan eşyalarınız sizin yeni mekanınızda konforunuzu sürdürmenize yardımcı olurken,Adana evden eve nakliyat firmaları   olarak biz de işimizi yapmanın haklı gururunu yaşarız.Adana şehirler arası nakliyat

şirketimiz eksperimizin belirlediği risk oranı çerçevesinde taşınılacak gün risk ve yük emtia olarak sigorta poliçesi hazırlayacaktır. Bu poliçeler ile taşınma esnasında eşyada meydana gelebilecek fiziki hasarı karşılamaya yarayacaktır. Poliçe kapsamında olmayacak eşyalar, daha önce zarar görmüş olanlar belirlenir ve bu minvalde yeni zarar görmedikleri tespit edilerek taşıma gerçekleştirilir.  firması olarak yapacağınız taşınma işleminden her iki tarafın da memnun ve mutlu olmasıdır. Siz alacağınız hizmetten biz ise sizi en doğru şekilde ulaştırmış olmaktan mutluluk duyacağız.Adana şehirler arası nakliyat Taşınmanın gerçekleşmesi ve yolculuk sonrası geleceğimiz yeni adresinizde mobilyalarınız yeniden monte edilir, beyaz eşyalarınız yerlerini alır ve çalışır hale getirilir. Eşyalarınız koli üstlerine yazıldığı şekilde odalara konulur ve size yalnızca özel eşyalarınızı yerleştirmek kalır. Sonrasında ise çayınızı yudumlarken en keyifli taşınma yöntemini görmüş olmanın keyfini ve huzurunu yaşarken bizi dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmamalısınız. Adana şehirler arası nakliyat

Nakliyat çalışmaları neye göre belirleniyor ?Hangi ölçütler ve hangi önemli noktalar dikkate alınarak fiyatı hesaplanıyor ?göz atalım :Adana şehirler arası nakliyat işinin yapılması için önce nakliyeci firma, istenilen işi dinler ve nasıl taşınacağı konusunda karar verir. Bu karar sonrası fiyatlandırma prosedürleri ve eşyaların belirlenmesi tamamlanır ve müşteriye fiyat ve çalışmalar ile ilgili gerekli bilgiler söylenir. Fiyatlarda anlaşan müşteri, firmamıza ödeme yapar. Sonra nakliye işi yapılacak evdeki eşyalar paketlenir, kutulanır ve ambalajlanır. Bir Expertiz raporu çıkartılarak gidecek olan eşyaların durumu ve sigorta şayeti belirlenir. Paketlemeden sonra eşyalar nakliye kamyonuna taşınır Adana şehirler arası nakliyat başlatılır ve taşınacak olan eve varılır. Bu eve eşyaların özenle taşınması sağlanır. Taşınan eşyaların sağlamlığı konusunda teyit alınır. Bu tür çalışmaları ekibimiz tamamlandıktan sonra müşteri onayı alınır ve taşıma prosedürleri sonuçlanmış olur. Fiyatlar belirlenirken dikkate alınacak olan hususlar şunlardır :1 ) Taşınacak olan eşyanın hangi mesafeye gideceği : ( Eğer Adana şehirler arası nakliyat olacaksa, Şehirler arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma yapılacaktır. Şayet ilçeler arası evden eve nakliyat yapılıyorsa bu kez fiyatlandırma seçenekleri daha makul bir rakamlar arasında olacaktır. ) 2 ) Ev mi, fabrika mı, yoksa Ofis taşımacılığı mı yapılacaktır : ( Bu ölçüt şu açıdan değerlendiriliyor ; Eğer Adana evden eve nakliyat yapılırsa, ev eşyası nakliyesi iş yeri taşımacılığına göre daha ucuz fiyatlandırılacaktır. Eğer taşınacak olan eşyalar bir Fabrika yada Ofis mobilyası gibi ağır ve titiz eşyalardan oluşuyorsa fiyatlar değişmektedir. )

3 ) Asansörlü nakliyat gibi daha farklı alanlardan faydalanılmak isteniyor mu ? ( Mesela eviniz Adana Çukurovadaysa ve 12 katlı bir apartman dairesinde ama aşağıya indiremediğiniz eşyalarınız var. Bunun için firmamızı aradığınızda bu hizmet bedeli bir miktar değişiklik arz eder. Asansör çalışması fiyata kesinlikle etki etmektedir. )5 )Adana evden eve nakliyat ( Eşya taşıtırken en fazla dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de nakliyeyi kime taşıtacağınız konusudur. Bunun için aşağıdaki ölçütleri taşıyan nakliyat firmaları ya da bu alanda uzun yıllardan beri Türkiye’ye hizmeti olan güvenilir olan firmamız her zaman yanınızdadır..)

 NAKLIYE VE TAŞIMA ÖNCESİ EKPERTİZ 

Taşınma işlemleri öncesinde bir personelin müşterinin eşyalarını ve taşınma işlemlerinin gerçekleştirileceği konumları incelemesine taşınma öncesi ekspertiz hizmeti adı verilmektedir. Miraç Nakliyat’ınücretsiz olarak sunduğu bu hizmet sayesinde nakliyat daha hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleşmektedir.

Taşıma öncesi ekspertiz hizmeti, nakliyat sektöründe oldukça önemli kabul edilmektedir. Firmalar bu işlem sayesinde planlı ve programlı çalışmakta, müşterinin istediği zamanda eşyaların teslimini de yapabilmektedir.

 EKPERTİZ NE YAPAR?

Firmanın eşyaları incelemek üzere yolladığı ekspertizler, bu incelemeden sonra detaylı bir rapor çıkararak nakliyat planını ortaya koyar.

Ekspertiz işlemlerinin aşamaları ise şöyle listelenebilir:

-Firma ekspertizi eşyaları ve konumları incelemek üzere yollar. Müşteri ile görüşen ekspertiz eşyaların türüne, durumuna, büyüklüğüne ve hacmine bakar. Bunun yanı sıra taşınılacak konumları da inceleyen ekspertiz buna göre bir taşınma planı ortaya koyar.

–Taşınma planında ise kullanılacak ambalaj ve paketleme malzemeleri, çalışacak işçi sayısı, demonte ve monte edilecek eşya varsa çalışacak marangoz sayısı, hangi tip taşımacılığın gerçekleştirilmesi gerektiği (asansörlü taşımacılık/geleneksel taşımacılık vs.) ve son olarak kullanılacak araç belirlenir.

-Bu belirleme ile ilgili müşteri de bilgilendirilir ve eğer anlaşma sağlanırsa uygun bir zaman belirlenerek sözleşme imzalanır.

TAŞIMA HIZMETINDE EKPERTIZİN ÖNEMİ

Bir evden eve nakliyat hizmetinin başarılı bir biçimde gerçekleştirilmesi isteniyorsa mutlaka ekspertiz hizmetinden yaralanmak gerekmektedir. Ekspertiz sayesinde eşyaların olumsuz bir durumla karşılaşması engellenir ve taşımacılık daha hızlı ve güvenilir bir biçimde sonlandırılır.

Bu nedenle Miraç Nakliyat’ın sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmak gerekmektedir. Nakliyat hizmetini olası tüm risklerden uzak tutan ekspertiz, büyük önem taşımaktadır.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.